FEBED FORUM 2023 – maandag 23 oktober

dinsdag 13 februari 2024 —

Maandag 23 oktober was DocksDome ‘the place to be’ voor het FEBED Forum.

De hoogmis voor onze sector, waar drankenhandelaars, producenten, leveranciers en genodigden een halve dag samen doorbrengen waarbij informatie verschaft wordt over onderwerpen die voor onze leden belangrijk zijn en waar je heel wat informele contacten hebt met collega’s  en leveranciers.

De tijdsinvestering meer dan waard !

Het doet ons deugd de interesse te zien van onze leden m.b.t. onderwerpen die belangrijk zijn voor onze toekomst.  Bedankt voor jullie aanwezigheid !! Het FEBED Forum wordt voor jullie georganiseerd.

Ook een oprechte dank aan de vele sponsors (niet minder dan 34! zie HIER) die het mogelijk maken om het FEBED Forum te organiseren.  Jullie aanwezigheid toont jullie engagement voor onze sector.

De foto’s zijn HIER beschikbaar.

Presentaties:

  • Gedragscode 2023 voor de goede relaties tussen Brouwerij, Drankenhandelaar en Horeca sector, door Jo Vanbelle, vrederechter -voorzitter Verzoeningscommissie Gedragscode HIER
  • Invoering statiegeld op PET en blik, door Ann Nachtergaele, Environmental Affairs & Energy Director – FEVIA en Liesbet Sommen, Woordvoerder en coordinator Public Affairs – Samen voor Slim Statiegeld HIER
  • De nefaste impact van slecht voorraadbeheer op uw werkkapitaal, door Olivier Garmyn, Slimstock HIER
  • Hoe kan je als onderneming relevant blijven in een concurrentiële markt en hoe kan je relevant blijven voor je klanten? door Steven Saenen, Trainer, coach, creatieve geest voor de retail Exeo bvba HIER

We kijken ernaar uit jullie opnieuw te mogen verwelkomen op het FEBED Forum – editie 2024!